3 oktober 2025
Nieuws uit de regio IJmond. Heemskerk, Velsen, Beverwijk, Uitgeest en Castricum

 Inloopspreekuur voor advies bij gehoor- en evenwichtsproblemen

Het inloopspreekuur voor advies bij gehoor- en evenwichtsproblemen vindt plaats op donderdag 17 juli.

Elke derde donderdag van de maand zitten deskundige vrijwilligers voor je klaar. Deze vrijwilligers van de Nederlandse Vereniging van Slechthorenden “Hoormij” verzorgen een inloopspreekuur voor advies bij gehoor- en evenwichtsproblemen.
Ook in deze zomervakantie!

Indien je vragen hebt over hulpmiddelen en waar deze verkrijgbaar zijn, behandelmethoden of ontwikkelingen op het gebied van techniek en behandelmethoden, kun je hier op donderdag 17 juli terecht van 10.00 tot 12.00 uur.
Uiteraard kunnen de aanwezige deskundigen je ook bijstaan als je andere vragen hebt.

Inloop is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig.
Lokatie: de Bibliotheekvestiging in Heemskerk.

Indien je om welke reden dan ook niet naar het spreekuur wilt of kunt komen, kun je je vraag per e-mail stellen, via info@stichtinghoormij.nl, met vermelding van ‘ter attentie van afdeling Alkmaar-IJmond.’

Het volgende inloopspreekuur is op donderdag 21 augustus.

GERELATEERDE ARTIKELEN

Meest gelezen